Top 10 BAKUGAN Battle arena – Stołowe gry bitewne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BAKUGAN

#ad

Bakugan 2023 Battle Pack z 5 piłkami 2 Special Attack Bruiser i Diamond Dragonoid oraz trzy kulki Core, dla dzieci od 6 lat

#ad
BAKUGAN #ad - Bakugan z dodatkowym spinem: ten zestaw 5 sztuk zawiera 2 piłki Special Attack Bakugan i 3 piłki Core Bakugan z kartami kolekcjonerskimi – dzięki Ripcard do nakręcania bakugan rozpoczynają walki. Indywidualne kombinacje z bakugan: w przypadku piłek core wystarczy połączyć górną część top i dolną część dół, a w przypadku piłek Special Attack połączyć za pomocą pierścienia Power Ring i już Bakugan jest gotowy do bitwy.

Ta zabawka bakugan to wspaniały upominek lub prezent na każdą okazję lub na urodziny dla dziewcząt, chłopców i wszystkich dzieci od 6 lat – zestaw Battle Pack to idealny początek do zbudowania dużego zespołu Bakugan. Zawartość: 2 special attack bakugan, 5 kart postaci, 2 karty portalowe, 3 bakugan, 1 ripcard do nakręcania, 3 karty brawler, 2 karty Special Attack, 1 XL Ripcord linka rozpinana i 1 token z kodem Roblox.

Dzięki dwuczęściowym kartom postaci bitwa jest prowadzona jeszcze bardziej strategicznie – idealna do własnych kompilacji. Nowe miejsca walki bakugan: dzięki zestawom treningowym sprzedawanym osobno i Arenie Battle Arena można rozgrywać walki między Bakuganem tak jak w serii.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość8.88
Długość11
Waga0.28
Szerokość2.5
Numer części6068109
Model6068109
GwarancjaCzęściowa gwarancja

2. BAKUGAN

#ad

Dla dzieci od 6 lat, Bakugan Bakugan Battle Brawlers zestaw startowy z Bakugan Transforming Creatures, Aquos Pyravian

#ad
BAKUGAN #ad - Następnie wymieniaj się z przyjaciółmi lub idź do walki. Zakres dostawy: 1 bakugan ultra, 6 BakuCores, 3 karty postaci, 2 Bakugan, 40 talii kart. Zbieranie, uderzanie: rozpocznij swoją kolekcję bakugan od transformacyjnych kart Bakugan, wymiana, BakuCores i kart umiejętności zawartych w tym pakiecie.

Weź swoje trzy dołączone do zestawu bakugan do walki i zrób je z BakuCores i 40 kart szytych na miarę, czego potrzebujesz, aby wkroczyć do akcji, aby najlepiej funkcjonować z dołączonym Bakuganem. Bakugan bakugan battle brawlers zestaw startowy z Bakugan Transforming Creatures, Aquos Pyravian, dla dzieci od 6 lat.

Zestaw startowy battle brawlers to wspaniały prezent dla dzieci od 6 lat. Zwiń swój bakugan ultra i podskoczy, podniesie BakuCore i ujawnia swoją moc. Jak się toczyć? Rzuć swój bakugan do akcji pop-open baku. Ruszaj się w baku-Action dzięki temu zestawowi startowemu do kolekcjonowania gier karcianych. Rozpakuj i graj: wszystko, znajduje się w zestawie startowym battle brawlers.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpinmaster #ad
Wysokość8
Długość2.5
Waga0.51
Szerokość8
Numer części20115652
Model20115652

3. BAKUGAN

#ad

BAKUGAN 'Geogan Rising' Arena, Battle Matrix, rozkładane pole do gry z ekskluzywnym Aurelus Sharktar Bakugan

#ad
BAKUGAN #ad - Uchwyty i rampy: 3 wybrane bakugan każdego gracza można umieścić na uchwytach i stamtąd pojedynek za pomocą zintegrowanych ramp. Bakugan battle matrix to wspaniały prezent dla fanów Bakugan, którzy chcą przenieść swoje pojedynki na wyższy poziom.

Rozkładane pole do gry: ulepszona arena bakugan zapewnia najlepsze pojedynki, którą można rozłożyć na 4 części, dzięki czemu można ją łatwo schować i zabrać ze sobą. Zawartość: 1 bakugan battle matrix, 1 karta postaci, 1 karta umiejętności, 2 BakuCores, 1 ekskluzywny Bakugan, 1 zasady gry dla walk Bakugan. Ekskluzywny bakugan: wysokiej jakości Arena to ekskluzywna piłka Aurelus złota Sharktar Bakugan Basic, której nie można kupić pojedynczo.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość0.1
Długość17
Waga1
Szerokość2.5
Numer części6060362
Model6060362
GwarancjaCzęściowa gwarancja

4. BAKUGAN

#ad

BAKUGAN Starter Pack, Pack Dragonoid

#ad
BAKUGAN #ad - Do wyboru w zależności od dostępności: darkus Turtonium, Ventus Garganoid, Haos Nillious, Maxotaur, Pyrus Gorthion, Pyrus Fangzor, Ventus Krakelios. Zalecenie dotyczące wieku: od 6 lat. Dzieci licencja: Spinmaster Bakugan. Połóż jedną z kart baku cores na gładką powierzchnię i nałóż bakugan na BakuCores – kula się rozwija i pojawia się potwor. Zestaw startowy bakugan składa się z: 1 bakugan Ultra, 2 bakugan, 6 rdzeni Baku Cores, 3 kart postaci i 3 kart umiejętności.
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentBakugan #ad
Wysokość10
Długość2.5
Waga0.38
Szerokość8
Numer części20109055
Model20109055

5. CRAZE

#ad

CRAZE BLADE XXL 32800 metalowy bączek walki z akcesoriami, do produkcji areny, zabawka dla chłopców, dla dzieci, bączek areny

#ad
CRAZE #ad - Ciężki i wytrzymały metalowy bączek w zestawie xxl, dzięki czemu bączek jest odporny na kolizje i uderzenia oraz można osiągnąć większą prędkość. Bączek dla dzieci jest wykonany z wysokiej jakości stopu metalu, który tworzy optymalne warunki walki i umożliwia zawody o 2 lub więcej CRAZE BLADE.

Nadaje się dla dzieci od 8 lat. Bączki bojowe craze blade są rozszerzeniem popularnej areny BLADE i można je idealnie uzupełnić o wszystkie zestawy gier ze świata Blade. Zestaw zawiera 4 krążki craze blade z łącznie 12 końcówkami, które nadają żyroskom różne atrybuty ruchu, 1 arenę na zawody 45 x 37 cm, 2 rozruszniki predatora, 4 linki rozrywające oraz instrukcję z przeglądem zbiorów. Bączek bojowy craze blade zapewnia podwójną akcję i jest wszystkim, aby rozpocząć walkę z bączkiem. Rozpoczął się gorączka żyroskopu, czego potrzebujesz, ponieważ z bączkiem craze blade można od teraz wydobywać pełne akcji mistrzostwa i ekscytujące bitwy.

Wraz z craze blade kreisel evolution wkroczymy do następnej ery pełnych akcji turniejów i ekscytujących walk. Bączek blade jest bardzo wytrzymały i ma genialny kształt, wyposażony w różne funkcje i stosuje je względem siebie. Wszystkie zestawy można łączyć. Możesz dostosować swój własny bączek craze blade i wybrać swój własny czubek, który pasuje do Twojej gry.
MarkaCRAZE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość4.72
Długość17.72
Szerokość13.19
Numer części32800
Model32800
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. BEYBLADE

#ad

Hasbro F0523EU5 BEYBLADE Burst Surge Speedstorm Beystadium-Arena – arena do zabawy w Battle, zabawka dla dzieci od 8 lat, czerwona

#ad
BEYBLADE #ad - W zależności od dostępności. Speedstorm beystadium arena do battles beyblade burst: Arena Beystadium jest wyposażona w Speedstorm Power Vortex do szczególnie naładowanych bitew w środku Beystadium.

Każdy sprzedawany oddzielnie. Let it rip! dla dzieci w wieku od 8 lat: dzięki zabawkom beybladE Burst, starterom i Beystadium chłopcy i dziewczęta od 8 lat mogą rywalizować w pełnych akcji battle. Battles z wietrzĄ speedstorm: beyblade burst speedstorm wirel został specjalnie zaprojektowany, aby połączyć moc areny Speedstorm Beystadium wymagany jest żyroskop i starter. Rusztowanie w cyfrowych bateriach: zeskanowanie kodu na arenie BEYBLADE Burst Speedstorm Beystadium umożliwia odblokowanie odpowiedniej cyfrowej areny Beystadium w aplikacji BEYBLADE Burst.

Konfrontacja z wirbĄ vortex: speedstorm uruchamia battle łeb w łeb z maksymalną prędkością! Tylko najlepsze łopaty mogą opanować energię Power Vortex i rozpocząć ostateczny atak na pełnym gazie.
MarkaBEYBLADE #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość5
Długość15.37
Waga0.49
Szerokość15.37
Numer częściF0523EU5
ModelF0523EU4

7. Hasbro

#ad

Zestaw zabawek ze starterem, średni, Hasbro Beyblade Burst QuadStrike Whirll Knight K8 bączek zestaw startowy do bojnika

#ad
Hasbro #ad - W aplikacji beyblade burst można odblokować własny bączek, aby konkurować z innymi bladerami na całym świecie. Zmiana crash: zawiera wirnik beyblade burst quadstrike whirl knight k8 G01 QD03 TA21-Q S07 i starter.

Zwycięstwo baterii: tutaj należy wybrać najlepszą konfigurację bitwy, aby uwolnić energię żyroskopu QuadStrike na arenie QuadStrike Beystadium. Każdy sprzedawany oddzielnie, w zależności od dostępności. Rozpocznij w cyfrowych bateriach: poprzez zeskanowanie kodu na wirowanie QuadStrike bitwa osiąga kolejny poziom. Let it rip: z arenami beyblade burst beystadium, starterami i bączkami toczą się ekscytujące bitwy na głowę, jeśli chodzi o utorowanie drogi do "mistrza Beyblade".

Beystadium Arena sprzedawana oddzielnie. Uwolnij energię quadstrike: bączek quadstrike można skonfigurować na 4 sposoby i posiadają ulepszone końcówki, które zostały zaprojektowane do mocniejszych i bardziej ekscytujących bitew. W zależności od dostępności. Yroskop można skonfigurować dla trybu Core i Expert lub w trybie Core+ i Expert+.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość7.5
Długość1.31
Waga0.26
Szerokość5
Numer częściF6808ES0
ModelF6808ES0

8. BAKUGAN

#ad

BAKUGAN TER Pack 3 3S1 F23

#ad
BAKUGAN #ad - Pop-open figures transform from bakuballs to bakugan! Recreate the excitement of the show using the BakuCores included Character Cards and Ability Cards! Authentic detailing that brings each character to life! Zbierz wszystkie ulubione postacie z serialu! .
MarkaBAKUGAN #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość8.63
Długość7.63
Waga0.45
Szerokość2
Numer części6068107
Model6068107
GwarancjaCzęściowa gwarancja

9. Hasbro

#ad

Zestaw do gry z starterem Xcalius i bączkiem, Hasbro Beyblade Burst QuadStrike Xcalius Power Speed Starter Pack

#ad
Hasbro #ad - 4 możliwości gry: żyroskop można skonfigurować na 4 różne sposoby. Zwycięstwo baterii: tutaj należy wybrać najlepszą konfigurację dla swojego żyroskopu, aby wykorzystać moc technologii QuadStrike na arenie QuadStrike Beystadium.

Xcalius power speed starter: moc czy prędkość? rozrusznik beyblade obracający się w lewo/w prawo ma konstrukcję przypominającą miecz z uchwytem, który jest łatwy w obsłudze i zapewnia mocniejszą i trwalszą akcję przy starcie. Beyblade burst battle botle do konkursÓw: zawiera prawoobrotowy bączek beyblade burst quadstrike Xiphoid X8 G15 QS02 TB13-Q A11. W zależności od dostępności. Yroskop można skonfigurować dla trybu Core i Expert lub w trybie Core+ i Expert+.

Dzięki temu możliwe są 4 możliwości opracowania strategii, 4 możliwości indywidualizacji, 4 tryby bicia i 4 szanse na wygraną. Produkt sprzedawany oddzielnie. Rozpocznij w cyfrowych bateriach: poprzez zeskanowanie kodu na wirowanie QuadStrike bitwa osiąga kolejny poziom. W aplikacji beyblade burst można odblokować własny bączek, aby konkurować z innymi bladerami na całym świecie.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość7.99
Długość1.93
Szerokość7.01
Numer częściF7726EU4
ModelF7726EU4

10. CRAZE

#ad

Chłopcy, zabawka dla dzieci, metalowy z wyrzutnią, bączek do walki, Craze Blade 10259 zestaw startowy do walki, bączek dla dzieci

#ad
CRAZE #ad - Bączek bojowy jest bardzo wytrzymały i posiada genialny kształt, który tworzy optymalne warunki walki i umożliwia zawody 2 lub więcej CRAZE Blade. Bączek bojowy craze blade zapewnia podwójną akcję i jest wszystkim, aby rozpocząć walkę z żyroskopem. Daj się zaskoczyć i zebrać wszystko! Zaczęła się gorączka żyroskopu, czego potrzebujesz, ponieważ dzięki żyroskopowi craze blade można od teraz wystrzeliwać pełne akcji mistrzostwa i ekscytujące bitwy.

Z craze blade kreisel evolution wkraczamy w kolejną erę pełnych akcji turniejów i ekscytujących walk. Posortowany artykuł, wybór wstępny nie jest niestety możliwy. Metalowy żyroskop jest wykonany z wysokiej jakości stopu metali, dzięki czemu żyroskop jest odporny na uderzenia i można osiągnąć większą prędkość.

Możesz dostosować swój własny bączek craze blade dla dzieci i wybrać własną końcówkę, która pasuje do Twojej rozgrywki. Możesz dostosować swój własny bączek craze blade dla dzieci i wybrać własną końcówkę, która pasuje do Twojej rozgrywki. Zawartość: zestaw startowy craze blade z jednym z czterech fajnych żyroskopów o różnych kombinacjach konstrukcyjnych i kolorystycznych, 1 x sznurek linka rozpinana do uruchomienia CRAZE BLADE, 1 x instrukcja obsługi z przeglądem zbiorczym.
MarkaCRAZE #ad
ProducentCRAZE #ad
Wysokość9.76
Długość7.28
Waga0.19
Szerokość2.76
Numer części10259
Model10259
Gwarancja2 lata gwarancji producenta